Klasický striptýz, během kterého se účinkující svlékne úplně do naha. Při Strip Show ale striptéři, nebo striptérky vystupují v kostýmech různých motivů a žánrů a při vystoupení zapojují do své show i publikum, případně oslavenkyni, nebo oslavence, tzv. KONTAKTNÍ STRIPTÝZ ..
Tento druh vystoupení se také nazývá Cabaret Striptease Show..
Jedná se o moderovanou, 1,5 - 2,5 hodinovou akci, většinou pouze pro dámskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérů (počet podle přání zákazníka)..
Akce má 2 části. Po úvodu se v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou divačky / diváci různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripu, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky.
Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání.
Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
V tomto případě jde o "decentnější" verzi klasického striptýzu, s tím rozdílem, že se při tomto vystoupení striptér, nebo striptérka nesvléká úplně do naha, ale ponechává si spodní prádlo. Striptérky odkládají pouze "vršek".
Obdoba LADIES PÁRTY. Moderovaná 1,5 - 2 hodinová akce, většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérek..
Akce má 2 části :
v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha).
Během večera jsou diváci / divačky různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripech, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky. Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí za účasti 3 až 5 ti striptérek, ve výše uvedené době trvání..
Akci lze doplnit i o jiný program, jako například o barmanskou show, kouzelníka, obsluhu nahoře bez atd..
Cena této akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
Celovečerní program, během kterého diváci uvidí několik erotických vystoupení od striptýzu, tanečnic, až třeba po Live Sex show.
Na přání zákazníka je možnost moderace tohoto pořadu a účast i několika hostesek v erotickém prádle, nebo nahoře bez..
Složení a sled a délka programu se vždy přizpůsobuje podle přání a možností podniku, nebo zákazníka.
Vhodné pro akce většího rozsahu, jako jsou například plesy, zábavy a diskotéky..!!
 

PÁNSKÝ STRIPTÝZ - DÁMSKÝ STRIPTÝZ - STRIPTÝZ - STRIP SHOW, LADIES NIGHT PÁRTY, TANEČNICE A JINÝ PROGRAM PRO VAŠE OSLAVY A PÁRTY

 
 

OBJEDNÁVKY

Prosíme zákazníky,
aby při objednávce programu mailem, sms nebo telefonicky,
VŽDY uváděli :
DRUH vystoupení, nebo programu o který mají zájem,
DATUM požadované show, přesnou
ADRESU, přibližnou
HODINU a kontaktní
TELEFON na zodpovědnou osobu v místě konání !!
Pokud se program koná v restauraci, baru nebo na diskotéce, je dobré uvést i jejich název..
Objednávky většího programu doporučujeme vyřizovat několik dní, možná týdnů dopředu..

Děkujeme.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one